• TOPLANTI

  3 Adet toplantı salonlarımızla; Bunlar sırası ile 80 kişi, 60 kişi ve 25 kişilik kapasite olmak üzere, isteğinize göre hazırlanacak düzen ve teknik ekipmanlarla hizmetinizdeyiz.

  Toplantı Salonu Detayları

 • DÜĞÜN NİŞAN ÖZEL KUTLAMALAR

  Özel dekorasyonu, özenli servisi ve görkemli manzarası ile şehrin merkezinde ve bu özel konumda uzak diyarlara gitmek için…  İstanbul çatılarının üzerinden, geçmişin ve bugünün güzelliklerini doyarak içinize sindirebileceğiniz bir ortam.

  Kaliteli bir yemek için değişik bir alternatif arıyorsanız, İstanbul’u tarihinin içinde yaşamanın ayrıcalığını yakalayın..

 • CATERING

  İstanbul’umuzun her yerine, talep edeceğiniz her türlü organizasyonlar için hizmetinizdeyiz

 • YEMEK ATÖLYESİ

  Türk ve Osmanlı Mutfağının sofralarını süsleyen, tarifleri ile farklı damak tatlarına davette bulunan   eşsiz  lezzetleri  kendiniz yapmak istemez misiniz?

  Olive Restaurantta Mutfak şefimiz eşliğinde  en özel tarifler , profesyonel pişirme metodları  ile  iştah açıcı sipesiyallerden başlayarak,  kendi menünüzü belirleyip, pişirip muhteşem Ayasofya ve Topkapı Sarayının manzarası eşliğinde tadımını yaparken sevdiklerinizle birlikte  günün keyfini  yaşayabilirsiniz, yaşatabilirsiniz…